Udruga “PRAVI PUT” Ledinac Grude, organizira Besplatnu radionicu pod nazivom
“Informatička pismenost” Podrška pri zapošljavanju, u Mostaru dana 26.01.2018. (petak), s
početkom u 10:30 sati, na mjestu Agromediteranskog Fakulteta u Mostaru

Na ovom Edukaciji sudionicima će se napraviti web stranice u WordPressu, koje će omogućiti daljnje
usavršavanje, izradu, nadopunu i slično.

Edukacija je namjenjena studentima, mladima, nezaposlenima, osobama s invaliditetom, dugo nezaposlenima na biro-u radu i slično. Molimo da oni koji imaju laptope da ponesu sa sobom.

Edukacija vodi jedan od BH IT vrsnih stručnjaka, kroz dugogodišnje iskustvo u izradi i programiranju web stranica korištenjem: PHP, MySQL, .ASP, .mdb, jQuery, CSS, HTML5, radio je na projektima koji uključuju WordPress, Joomla, Magento. Vezano za dizajn i korištenje programa namijenjenih dizajnu, aktivni Adobe alate (Photoshop, Illustrator, InDesign), kao i Corel. Pored gore navedenog, ima veliko iskustvo u dizajnu i izradu baza podataka (klijent-poslužitelj) korištenjem Borland Delphi a baziranih na MSSQL ili .mdb itd ..

Prijavite se i osigurajte svoje mjesto na ovom Besplatnom obrazovanju popunjavanjem ove forme, ili putem e-mail adresa:

E: pravi.put.udruzenje@gmail.com
W: www.udrugapraviput.com